Logotypy 3D

Logotypy 3D są jedną z ciekawszych form reklamy 3D i zarazem jedną z bardziej złożonych.

Stosując specjalnie przeznaczone materiały do budowy reklam można uzyskać indywidualne kształty danego logotypu. W trakcie obróbki cieplnej plastiki formowane są do określonego wyznaczonego wzoru.

Logotypy 3D przestrzenne.

Przednie ściany logotypów są wykonywane z płyt plexiglasu lub płyt warstwowych. Materiał ten charakteryzuje się bardzo wysokimi parametrami technicznymi i jakością oraz dobrą odpornością na warunki atmosferyczne.

Logotyp dla baru lub restauracji.

Boki bryły 3D to najczęściej również plexiglas dlatego połączenie frontowych ścian logotypu z jej bokiem jest bardzo wytrzymałe. Tył logotypu jest wykonany z płyty pcv białego kolory o grubości 8  mm. 

Podświetlany logotyp 3D

Do tylnej części logotypu są umocowane śruby montażowe, dzięki którym logotyp można przymocować do elewacji.  Do zasilania służą przetwornice stabilizowane o napięciu 12V dostępne również na naszych stronach.

Oferujemy loga reklamowe podświetlane diodami led.

Logotypy cechuje indywidualny wzór bryły 3D, możliwość podświetlenia w wielu barwach oraz trójwymiarowość do kilku płaszczyzn.

Przestrzenny logotyp wewnętrzny.

Na wszelkie Państwa pytania dot. ceny, dostępności, czasu produkcji, sposobu zamówienia chętnie udzielimy odpowiedzi telefonicznie : + 48 531 310 430
lub pocztą e-mail : info@reklama4.com

Logotypy 3D w wersji zewnętrznej.