Litery podświetlane z tyłu

Litery podświetlane nie posiadają ścianek bocznych, ich światło wydobywa się z modułów LED w kierunku powierzchni za literą.

Dystanse aluminiowe, które służą do montażu liter jednocześnie spełniają funkcję marginesu stanowiącego odległość od powierzchni ściany. Czołowa powierzchnia litery to płyta plexiglas renomowanej niemieckiej firmy EVONIK, gwarantująca sporą wytrzymałość na zmienne warunki atmosferyczne.

Efekt HALO w literach reklamowych

Tył litery jest wykonany z białej płyty plastikowej o grubości 6 – 10 mm stosowanej w budowie reklam.  Dla liter o wysokości do 50 cm możliwe jest również stosowanie płyt różnych kolorów.

Reklama podświetlana LED-H

Tutaj też są umocowane dystanse montażowe, dzięki którym literę można w prosty sposób, samodzielnie przymocować do elewacji.

Moduły led do podświetleń reklam

Elementem zewnętrznej tylnej ścianki są moduły LED o wodoodporności na poziomie IP 67. Występują w kilku odmianach o różnych barwach światła. Z litery jest wyprowadzony przewód do którego należy podłączyć zasilanie 12V prądu stałego ( zasilacz, bateria, akumulator ).

Litery podświetlane LED

Tego typu litery led wykonujemy w wymiarach pomiędzy 30 a 80 cm ich wysokości. Proponowana wysokość montażu na ścianie to od 3-6 m.

Litery podświetlane modulami led.

Reklama przestrzenna z liter HALO zapewnia dużą ilość światła, które jest bardzo intensywne. 

Podświetlane modułami litery

Litery podświetlane led dobrze się sprawdzą stosowane na zewnętrznych ścianach hal targowych, supermarketów, placówek miejskich, urzędów, piekarni, restauracji oraz wielu innych. To bardzo uniwersalna forma reklamy wizualnej, dobrze nadająca się do wielu miejsc.

Na wszelkie Państwa pytania dot. ceny, dostępności, czasu produkcji, sposobu zamówienia chętnie udzielimy odpowiedzi telefonicznie : + 48 531 310 430
lub pocztą e-mail : info@reklama4.com