Litery podświetlane HALO

Litery podświetlane HALO nie posiadają ścianek bocznych, ich światło wydobywa się z modułów LED w kierunku powierzchni za literą.

Dystanse aluminiowe, które służą do montażu liter jednocześnie spełniają funkcję marginesu stanowiącego odległość od powierzchni ściany. Czołowa powierzchnia litery to płyta plexiglas renomowanej niemieckiej firmy EVONIK, gwarantująca sporą wytrzymałość na zmienne warunki atmosferyczne. Tył litery jest wykonany z białej płyty plastikowej o grubości 6 – 10 mm stosowanej w budowie reklam.  Dla liter o wysokości do 50 cm możliwe jest również stosowanie płyt różnych kolorów. Tutaj też są umocowane dystanse montażowe, dzięki którym literę można w prosty sposób, samodzielnie przymocować do elewacji. Elementem zewnętrznej tylnej ścianki są moduły LED o wodoodporności na poziomie IP 67. Występują w kilku odmianach o różnych barwach światła. Z litery jest wyprowadzony przewód do którego należy podłączyć zasilanie 12V prądu stałego ( zasilacz, bateria, akumulator ). Tego typu litery led wykonujemy w wymiarach pomiędzy 30 a 80 cm ich wysokości. Proponowana wysokość montażu na ścianie to od 3-6 m.

Reklama przestrzenna z liter HALO zapewnia dużą ilość światła, które jest bardzo intensywne.  Litery podświetlane led dobrze się sprawdzą stosowane na zewnętrznych ścianach hal targowych, supermarketów, placówek miejskich, urzędów, piekarni, restauracji oraz wielu innych. To bardzo uniwersalna forma reklamy wizualnej, dobrze nadająca się do wielu miejsc.

Na wszelkie Państwa pytania chętnie udzielimy odpowiedzi telefonicznie lub pocztą e-mail.