Litery LED 2D

Litery LED 2D nie posiadają ścian bocznych, moduły LED emitują światło w kierunku każdej z powierzchni oraz na ścianę znajdującą się za literą.

Uchwyty, które służą do montażu liter  spełniają także funkcję odstępu stanowiącego odległość reklamy od ściany. Dwie powierzchnie świetlne wzmacniają efekt 3D jednocześnie zapewniając cechy liter typu “HALO”. Frontowa część litery pokryta jest farbą ze specjalną fakturą. Zaś tył litery jest wykonany z płyty o grubości 8 mm. Do niego są zamocowane uchwyty montażowe, dzięki którym napis reklamowy czy logotyp w prosty sposób można samodzielnie przytwierdzić do danej powierzchni. Podwójne moduły LED o wodoodporności na poziomie IP 67 ( wersja zewnętrzna ) intensywnie świecą. Ta wersja liter posiada dwa kpl. diod led. Każdy z nich może być innego koloru, dzięki czemu reklama jest bardzo efektowna. Z tyłu litery jest wyprowadzony przewód do którego należy podłączyć zasilanie 12V prądu stałego. Wersje wewnętrzne napisów mogą również być wyposażone z diody led RGB.

Litery LED wykonujemy od 40cm do 80 cm ich wysokości mając na uwadze czcionkę umożliwiającą montaż modułów led ( niektóre czcionki pisane, lub z tzw. “szeryfami” nie zawsze są możliwe ). Reklama podświetlana tego typu polecana jest zarówno do zastosowań zewnętrznych jak i wewnątrz budynków. Wysokość montażu jest dowolna do około 6 m.

Proponujemy takie litery podświetlane jako logotypy firmowe, nazwy właściwe, reklamę wewnętrzną w biurze, salonie kosmetycznym czy samochodowym. Jako reklama zewnętrzna mogą być stosowane na ścianach frontowych hoteli, pensjonatów, kwiaciarni, butików, kawiarni oraz podobnych obiektów.

Na wszelkie Państwa pytania chętnie udzielimy odpowiedzi telefonicznie lub pocztą e-mail.