Budowa liter 3D

Budowa liter 3D składa się wielu prac poczynając od projektu a kończąc na składaniu poszczególnych elementów.

W zależności od typu liter stosuje się różne materiały na dane części reklamy. W literach typu boki są wykonane płyt ANWIPOR ® które poddają się modelowaniu w temp. około 180 °C. Proces ten jest złożony i wymaga dużej wprawy od osoby wykonującej dany element. 

Litery z bokami z pcv.

Maszyny dostępne ułatwiają pracę ale tylko w pewnym stopniu ponieważ niektóre fragmenty elementów 3D są bardzo skomplikowane. Po uformowaniu kształtu ściany bocznej litery pokrywa się je farbą w kolorze wybranym przez klienta. Stosowanie farb daje znacznie większe możliwości doboru koloru niż w przypadku liter w których ściany boczne są wykonane z elementów już lakierowanych lub jak w przypadku plexiglasu – kolorów dostępnych przez producenta.

Realizacja napisu reklamowego.

Formowanie ścianek bocznych liter 3D jest kilkuetapowym procesem dlatego dla mniejszych niezalecane ze względu na trudności związane z dostępem do wszystkich miejsc litery.

Na wszelkie Państwa pytania dot. ceny, dostępności, czasu produkcji, sposobu zamówienia chętnie udzielimy odpowiedzi telefonicznie : + 48 531 310 430
lub pocztą e-mail : info@reklama4.com