A A A

Slovensko

Pôsobíme vo vonkajšom reklamnom priemysle od roku 1999 a to ako na poľskej krajiny a Európskej únie. Máme vlastné technicko - produktívne vybavené zariadením, ktoré nám umožnilo plniť objednávky profesionálne. Máme vlastné doprava tak nezvyčajné reklamné predimenzovaný cvičenie nie je problém pre nás logistiku.
Špecializujeme sa na výrobu logá, listy kanála 3D panely dvojstranné a jednostranné stojany a reklamné pylóny, totemy reklamné.

 


Naše reklamné panely nenahraditeľné v reklame na výrobky, v priemysle alebo názvy spoločností a zároveň lacný a ekonomický - to sú hlavné rysy panelov. Vyrobené z hliníkového profilu o šírke 10 alebo 16 cm, sú dobrým prostriedkom pre použitie multi-farebné grafiky. Ako zdroj svetla v týchto reklám je najbežnejšie používanou LED diódy. Sú úsporné a trvanlivé a dobre ich umiestnenie v kazeta poskytuje veľmi rovnomerné osvetlenie povrchu. Predný panel pre svetelné rampy prevažne z organického skla (plexiskla) biele, ktoré prenášajú svetlo diódy.

 

3D Listy osvetlenie s LED diódami sú jedným z najzaujímavejších foriem vizuálnej reklamy. Môžu vytvárať celé reklamné nápisy a logá, v / g štandardy stanovené klienta. Písmeno priestor sa skladá z niekoľkých základných častí: predná doska plexiskla, po stranách z komatexu (PVC) potiahnuté s farbou a zadnou stenou (KömaTex) s hrúbkou 8 - 10 mm. Vnútri listy sú umiestnené LED diódy.

 

Informácie o obojstranných pylóny nepatrne menšiu veľkosť navrhnuté ako nosič informácií, adries, nasmerovanie k firme, vzdialenosti a mnoho ďalších. Kompaktná konštrukcia sa skladá z boxov, ktoré môžu byť vnútorne osvetlené verzie, ktoré sú vložené do oceľového rámu lakovaného práškovou farbou. Veľkosť reklamných blokov sa môže líšiť od malej výške 40 cm po veľké s maximálne 300 cm.

 

Štandardné regály slúži ako nosič reklamy vytlačený na filme, ktorý sa potom nechá priľnúť na povrch stojanu.
Regály s vreckom plagáty nám dávajú možnosť zmeniť grafiku v krátkych intervaloch. Použitie tohto typu potykaczy je predovšetkým propagačné kampane vnútri obchodov alebo nákupných centier, ako aj informácie o dostupných produktoch a ich cien, napr. V reštauráciách.