A A A

Logotypy 3D

Specyfikacja :

  • Indywidulany wzór
  • Podświetlenie w wielu barwach
  • Trójwymiarowość do kilku płaszczyzn
  • Spójność jednej bryły

 

Logotypy są jedną z ciekawszych form reklamy 3D i zarazem jedną z bardziej złożonych konstrukcji.
Stosując specjalnie przeznaczone materiały do budowy reklam można uzyskać indywidualne kształty danego logotypu. W trakcie obróbki cieplnej plastiki formowane są do określonego wyznaczonego wzoru. 

Front logotypu jest wykonany z PLEXIGLASU ® ( niemiecki producent Evonik ). Materiał ten charakteryzuje się bardzo wysokimi parametrami technicznymi i jakością oraz dobrą odpornością na warunki atmosferyczne.

Boki bryły są wykonane również z Plaxiglas ®, dlatego połączenie frontu logotypu z jej bokiem jest bardzo wytrzymałe ( nie rozwarstwia się nawet przy najgorszych, skrajnych warunkach atmosferycznych ). Poprzez specjalny klej - spoiwo PMMA, materiały łączone rozpuszczają się wzajemnie tworząc mocne połączenie.

Tył logotypu jest wykonany z płyty PVC białej, grubości 8-10 mm. Jej zadaniem jest równomierne rozpraszanie światła wewnątrz bryły. Do tylnej części są umocowane śruby montażowe, dzięki którym logotyp można w prosty sposób, samodzielnie przymocować do elewacji.

Z logotupu jest wyprowadzony przewód do którego należy podłączyć zasilanie 12V prądu stałego ( zasilacz, bateria, akumulator ).

Na wszelkie Państwa pytania chętnie udzielimy odpowiedzi telefonicznie lub pocztą e-mail.